AKTUALNOŚCI

 

CHALLENGER


» Klasyfikacja po trzecim turnieju o Puchar KS "Tennis Life" - singiel kobiet

» Klasyfijacja po piątym turnieju o Puchar KS "Tennis Life"

» Wyniki turnieju dla dzieci luty/marzec 2009

» IV turniej o Puchar KS "Tennis Life" 2008/2009

» III turniej o Puchar KS "Tennis Life" 2008/2009

» II turniej o Puchar KS "Tennis Life" singiel kobiet

» I turniej o Puchar KS "Tennis Life" singiel kobiet

» Wyniki turnieju mikołajkowego


Kalendarz imprez na sezon 2008/2009


Turnieje o puchar KS „Tennis Life”


zima 2008/2009 - singiel mężczyzn

12 października

23 listopada

7 grudnia

11 stycznia

15 lutego

15 marca

5 kwietnia

Podsumowanie cyklu – turniej Masters, 12 kwietnia

Początek wszystkich turniejów o 9 rano, zapisy u dyrektora cyklu Marcina Maraska.

II turniej o Puchar KS "Tennis Life" 2008/2009

Grupa "A"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1 J. Stegienka x 6/1 6/3 2/6 II
2 A. Musielak 1/6 x 1/6 1/6 IV
3 T. Kostrzewa 3/6 6/1 x 6/3 II
4 M. Niewiadomski 6/2 6/1 3/6 x I

Grupa "B"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1 W. Jacyna x 6/4 6/2 6/2 I
2 K. Markiewicz 4/6 x 6/0 6/2 II
3 K. Nagrodzki 2/6 0/6 x 3/6 III
4 J. Lewandowski 2/2 2/6 6/3 x IV

Grupa "C"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1 M. Dłutek x 7/6 6/0 6/1 I
2 G. Szczepański 6/7 x 6/1 6/1 II
3 M. Stecki 0/6 1/6 x 6/4 III
4 G. Czuraj 1/6 1/6 4/6 x IV

Grupa "D"

imię i nazwisko 1 2 3 miejsce
1 W. Szelachowski x 6/1 6/3 I
2 J. Deptuła 1/6 x 6/3 II
3 D. Kuch 3/6 3/6 x III

Półfinały:

Dłutek/Jacyna 7/6(4)
Niewiadomski//Szelachowski 6/0

Finał:

Niewiadomski/Dłutek 6/4

 

Turniej singlowy pań

Grupa "A"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1 Sylwia Prokopowicz x 0/2 2/1 1/2 III
2 Anna Sęktas 2/0 x 2/1 2/1 I
3 Beata Majewska 1/2 1/2 x 1/2 IV
4 Monika Szafran 2/1 1/2 6/2 x II

Grupa "B"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1 Joanna Kaczmarek x 2/0 2/1 2/0 I
2 Anna Sęktas 0/2 x 0/2 0/2 IV
3 Beata Majewska 1/2 2/0 x 2/1 II
4 Monika Szafran 0/2 2/0 1/2 x III

Finał:

Sęktas/J/Szafran 6/2 6/3

O III miejsce:

Kaczmarek/Płaska 6/4 6/4

 

I turniej o Puchar KS "Tennis Life" 2008/2009

Grupa "A"

imię i nazwisko 1 2 3 4 5 miejsce
1 M. Lipiński x 3/6 4/6 6/2 6/0 III
2 P. Laskowski 6/3 x 2/6 6/0 6/3 II
3 J. Stegienka 6/4 6/2 x 6/0 6/1 I
4 M. Stecki 2/6 0/6 6/2 x 6/2 IV
5 K. Nagrodzki 0/6 3/6 1/6 2/6 x V

Grupa "B"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1 W. Szelachowski x 5/7 6/2 1/6 III
2 G. Szczepański 7/5 x 6/0 5/7 II
3 P. Szafran 2/6 0/6 x 2/6 IV
4 W. Jacyna 6/1 7/5 6/2 x I

Grupa "C"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1 M. Dłutek x 7/6 VO 6/2 I
2 A. Gospodarczyk 6/7 x 6/3 5/7 III
3 C. Farecki OV 3/6 x OV IV
4 T. Kostrzewa 2/6 7/5 VO x II

Półfinał:

Jacyna/Laskowski 6/2

Stegienka/Dłutek 6/2

Finał:

Stegienka/Jacyna 3/2 krecz

 

 

WYNIKI TURNIEJU DLA DZIECI

Z DNIA 19.10.2008

  1. Grupa (mini- tenisa)

I miejsce – Mikołaj Lewandowski

II miejsce – Piotr Brysiak

III miejsce – Zosia Pilich

  1. Grupa ( zabawy tenisowe )

wyróżnienie – Julia Sachajczuk

  1. Grupa ( dziewczęta – kara serwisowe )

I miejsce – Anna Szumiał

II miejsce – Oliwia Kowalska

III miejsce – Martyna Drosler

  1. Grupa ( chłopcy – kara serwisowe )

I miejsce – Kacper Niewiński

II miejsce – Robert Pikell

III miejsce – Daniel Mikulski

 

 

WYNIKI TURNIEJU DLA DZIECI

Z DNIA 26 10 2008

  1. Grupa 12 – 14 lat chłopcy

I miejsce – Aleks Santisteban

II miejsce – Paweł Zakrzewski

III miejsce – Daniel Reszczyński

  1. Grupa 12 – 15 lat dziewczyny

I miejsce – Natalia Pośpiech

II miejsce – Martyna Zakrzewska

III miejsce – Aneta Miśkowiec

  1. Grupa + 15 lat (dziewczyny i chłopcy)

I miejsce – Mateusz Lipiński

II miejsce – Maks Czeczotko

III miejsce – Piotr Kołaczkowski

Sędzia główny

Waldemar Cecuła

Sędzia główny

Jarosław Gogacz


Challanger lato 2008


Turniej singlowy pań

Grupa "A"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1.Małgorzata Tulwin x 10/2 10/8 10/2 10/1 8/10 5/10 II
2.Ewa Kochman 2/10 8/10 x 6/1010/7 9/10 2/10 4/10 IV
3.Beata Fudalej 2/10 1/10 10/6 7/10 10/9 x 1/10 1/10 III
4.Maria Jóźwikowska 10/1 10/1 10/2 10/4 10/8 10/5 x I

Grupa "B"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1.Beata Majewska x 10/9 10/7 5/10 10/9 10/9 2/10 010 II
2.Marta Ginał 9/10 7/10 x 5/10 3/10 6/10 1/10 IV
3.Klementyna Orłowska 10/5 9/10 9/10 10/5 10/3 x 0/10 3/10 III
4.Wanda Jóźwikowska 10/2 10/0 10/6 10/1 10/0 10/3 x I

Grupa "C"

imię i nazwisko 1 2 3 4 5 miejsce
1.Ewa Łukawska x 8/10 10/9 10/9 10/9 8/10 6/10 7/10 10/9 10/6 10/5 6/10 10/4 II
2.Jola Moroz 10/8 9/10 9/10 x 2/10 4/10 2/10 4/10 10/5 7/10 6/10 V
3.Anna Sęktas 9/10 10/8 10/6 10/2 10/4 x 10/6 10/9 10/4 10/1 I
4.Zuzia Ogrodnik 10/7 9/10 6/10 10/4 10/1 6/10 9/11 x 10/4 10/4 III
5.Kasia Poniatowska 5/10 10/6 4/10 5/10 10/7 10/6 4/10 1/10 4/10 4/10 x IV

Grupa "D"

imię i nazwisko 1 2 3 4 miejsce
1.Kasia Sęktas x 10/5 10/6 4/10 10/9 10/8 10/5 10/8 I
2.Joanna Kaczmarek 5/10 6/10 x 8/107/10 9/10 10/5 10/8 III
3.Bogusia Pawlak 10/4 9/10 8/10 10/8 10/7 x 10/5 10/5 II
4.Monika Szafran 5/10 6/10 10/9 5/10 8/10 5/10 5/10 x IV

Półfinał:

Wanda Jóźwikowska – Anna Sęktas 10/4 10/2

Maria Jóźwikowska – Katarzyna Sęktas 10/6 10/5

O III miejsce:

Anna Sęktas – Katarzyna Sęktas 10/8 8/10 10/8

Finał:

Wanda Jóźwikowska – Maria Jóźwikowska 10/8 6/10 10/7


Pierwszy turniej

Grupa "A"


1. 2. 3. 4. Miejsce
1. Szelachowski W. x
6/2 6/0 6/2 I
2. Solon G. 2/6 x
6/0 6/1 II
3. Farecki C. 0/6 0/6 x
2/6 IV
4. Nagrodzki K. 2/6 1/6 6/2 x
III

Grupa "B"


1. 2. 3. 4. Miejsce
1. Dłutek M. x
6/2 6/0 6/0 I
2. Szafran P. 2/6 x
6/3 6/3 II
3. Stecki M. 0/6 3/6 x
1/6 IV
4. Marzec M. 0/6 3/6 6/1 x
III

Grupa "C"


1. 2. 3. Miejsce
1. Laskowski P. x
6/3 6/2 I
2. Marasek A. 3/6 x
5/7 III
3. Deptuła J. 2/6 7/5 x
II

Finał: Dłutek - Szelachowski 6/2 III miejsce - Solon, Deptuła

Klasyfikacja po pierwszym turnieju letniego cyklu o puchar KS „Tennis Life”

1. Dłutek M. 100 pkt
2. Szelachowski W. 80 pkt
3-5.Deptuła J. 60 pkt
3-5.Solon G. 60 pkt
3-5.Laskowski P. 60 pkt
6-7.Szafran P. 30 pkt
6-7.Marasek 30 pkt
8-9.Marzec M. 20 pkt
8-9.Nagrodzki K. 20 pkt
10-11Farecki C. 10 pkt
10-11Stecki M. 10 pkt

Masters - zima 2008

Grupa "Złota"

1. 2. 3. 4. Miejsce
1. A. Musielak x vo 2/6 6/7 III
2. M. Lipiński ov x 2/6 2/6 IV
3. M. Kalisz 6/2 6/2 x 6/2 I
4. A. Gospodarczyk 7/6 (7) 6/2 2/6 x II

Grupa "Srebrna"

1. 2. 3. 4. Miejsce
1. W. Szelachowski x 1/6 5/7 1/6 IV
2. K. Markiewicz 6/1 x 6/3 6/3 I
3. M. Dłutek 7/5 3/6 x 2/6 III
4. G. Szczepański 6/1 3/6 6/2 x II

Finał:
Kalisz - Markiewicz 7/6 (3)
III miejsce - Gospodarczyk, Szczepański

Dobiegł końca cykl halowych turniejów o puchar Klubu Sportowego "Tennis Life", zwycięzcą finałowego turnieju Masters został Maciej Kalisz, który w finale pokonał Karola Markiewicza 7/6. W siedmiu turniejach rozegranych podczas sezonu zimowego zagrało 31 zawodników, zwycięzcą całego cyklu został Andrzej Musielak gromadząc 480 punktów. Drugie miejsce zajął Wiesław Szelachowski z 360 punktami, trzeci był Karol Markiewicz zdobywając 340 punktów.
Od maja zaczynamy cykl letnich turniejów, na pierwszy zapraszamy w niedzielę 18 maja.

 

Cykl zimowych turniejów o puchar Klubu Tenisowego "Tennis Life" rozgrywanych na kortach Golden Tennis Club w Brwinowie przekroczył półmetek. Zwycięzcą ostatniego styczniowego turnieju został Maciej Kalisz, który pokonał w finale Marka Dutka 6:3.

Ogólne informacje dotyczące zasad rozgrywania turniejów:
- imprezy rozgrywanie są raz w miesiącu od października do kwietnia
- zawodnicy grają w grupach każdy z każdym, z grupy wychodzi jeden gracz z najlepszym bilansem spotkań, dalej turnieje odbywają się systemem pucharowym
- zawodnicy rywalizują grając jednego seta
- za poszczególne turnieje zbiera się punkty do klasyfikacji generalnej
- ośmiu najlepszych (z największą ilością punktów) bierze udział w kwietniowym turnieju Masters.



Zwycięzcy poszczególnych turniejów:

Cykl zimowych turniejów o puchar klubu Klubu Tenisowego "Tennis Life" rozgrywanych na kortach Golden Tennis Club w Brwinowie dobiega końca.
Zwycięzcą ostatniego kwietniowego turnieju został Maciej Kalisz, który pokonał w finale Marka Dutka 6:3

Najlepsza ósemka zagra w finałowym turnieju Masters, który zostanie rozegrany 20 kwietnia.

Kwiecień
Finał Kalisz Dłutek 6:3
Półfinaliści Dłutek Gospodarczyk  
Marzec
Finał Kalisz Musielak 6:4
Półfinaliści Gospodarczyk Markiewicz  
Luty
Finał Andrzej Musielak Michał Lipiński 7:6
Półfinaliści Stegienka Wiesław Szelachowski  
Styczeń
Finał Maciej Kalisz Marek Dłutek 6:3
Półfinaliści Andrzej Musielak Wiesław Szelachowski  
Grudzień
Finał Andrzej Musielak Karol Markiewicz 7:5
Półfinaliści Wiesław Szelachowski Grzegorz Szczepański  
Listopad
Finał Karol Markiewicz Wiesław Szelachowski 6:4
Półfinaliści Wiesław Szelachowski Andrzej Musielak  
Październik
Finał Michał Lipiński Andrzej Musielak 6:2
Półfinaliści Marek Dłutek Wiesław Szelachowski  

Wszelkie informacje dotyczące cyklu można otrzymać pod numerem
(022) 729 44 95. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych turniejach

Zarząd KT "Tennis Life"

Klasyfikacja po siódmym turnieju o puchar
KS "TENNIS LIFE"


1Musielak480
2Szelachowski360
3Markiewicz340
4Lipiński320
5Kalisz300
6Dłutek280
7Gospodarczyk190
8Szczepański170
9Laskowski160
10Stegienka120
11Marasek100
12Augustyniak90
13Solon80
14Deptuła70
15Stecki60
16Nowak60
17Kałęcki50
18Filipowski50
19Kulinicz40
20Słowiński30
21Małysz30
22Farecki30
23Marzec20
24Kowalski20
25Ignatiuk10
26Król10
27Porębski10
28Rytwiński10
29Staszewski10
30Włodarski10
31Wyżycki10

Pierwsza ósemka zakwalifikowała się do turnieju Masters.

Z tenisowym pozdrowieniem
MARCIN MARASEK

GRUPA "A" MUSIELAK MUSIELAK NOWAK STASZEWSKI Wygrane
MUSIELAK x 6:2 6:2 6:0 III
MUSIELAK 2:6 x 6:3 6:3 II
NOWAK 2:6 3:6 x 6:0 I
STASZEWSKI 0:6 3:6 0:6 x  

 

GRUPA "B" SZELACHOWSKI W£ODARSKI GOSPODARCZYK LASKOWSKI Wygrane
SZELACHOWSKI x 6:0 4:6 6:4 II
W£ODARSKI 0:6 x 0:6 2:6  
GOSPODARCZYK 6:4 6:0 x 6:0 III
LASKOWSKI 4:6 6:2 0:6 x I

 

GRUPA "C" MARKIEWICZ LASKOWSKI GOSPODARCZYK SOLON Miejsce
MARKIEWICZ x 7:5 v/o 6:0 I
LASKOWSKI 5:7 x 4:6 6:7 IV
GOSPODARCZYK o/v 6/4 x 6/2 II
SOLON 0:6 7:6 2:6 x III

 

GRUPA "C" SZCZEPAńSKI STEGIENKA KALISZ Wygrane
SZCZEPAńSKI x 7:5 1:6 I
STEGIENKA 5:7 x 6:3 I
KALISZ 6:1 5:7 x I

 

Wyniki turnieju z 6 kwietnia

Kategoria 8 - 10 lat mini tenis

1. 2. 3. 4. 5. Miejsce
1. Mateusz Syrwid
x

11-20
0
12-30
0
11-23
0
9-23
0
V
2. Patryk
Pickel
20-11
1
x

13-19
0
13-22
0
13-12
1
III
3. Magda
Metrycka
30-12
1
19-13
1
x
13-12
1
22-12
1
I
4. Sebastian
Ogonowski
23-11
1
22-13
1
12-13
0
x
22-14
1
II
5. Wojtek
Majchrzak
23-9
1
12-13
0
12-22
0
14-22
0
x

IV

I miejsce - Magda Metrycka
II miejsce - Sebastian Ogonowski
III miejsce - Patryk Pickel

Kategoria 10 - 12 lat dziewczynki (kara serwisowe)

  1.
2.
3.
4.
5.
Miejsce
1.Oliwia
Popek
x 15-7
1
10-9
1
15-9
1
15-7
1
I
2.Agnieszka
Bierońska
7-15
0
x

15-10
1
15-9
1
9-15
1
III
3.Ula
Krzemińska
9-15
0
10-15
0
x

15-8
1
6-15
0
IV
4.Dominika
Bołbot
9-15
0
9-15
0
8-15
0
x

6-15
0
V
5.Marysia
Rychlińska
7-15
0
15-9
1
15-6
1
15-6
1
x II

I miejsce - Oliwia Popek
II miejsce - Marysia Rychlińska
III miejsce - Agnieszka Bierońska

Kategoria 10 - 12 lat chłopcy (kara serwisowe)

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Miejsce
1.Konrad
Bieroński
x

10-13
0
23-14
1
10-27
0
15-22
0
7-33
0
13-23
0
16-12
1
7-33
0
VII
2.Kamil
Szyperek
13-10
0
x
25-11
1
12-18
0
13-21
0
8-25
0
15-17
0
19-6
1
9-29
0
VI
3.£ukasz
Syrwit
14-23
0
11-25
0
x
12-24
0
10-22
0
7-32
0
8-30
0
13-21
0
4-33
0
IX
4.Robert
Pickel
27-10
1
18-12
1
24-12
1
x
24-17
1
10-28
0
28-18
1
25-7
1
10-23
0
III
5.Daniel
Mikulski
22-15
1
21-13
1
22-10
1
17-24
0
x
13-24
0
20-19
1
18-15
1
20-22
0
IV
6.Kuba
Biedzki
32-7
1
25-8
1
32-7
1
28-10
1
24-13
1
x
28-9
1
33-6
1
15-13
1
I
7.Filip
Garstka
23-13
1
17-15
1
30-8
1
18-28
0
19-20
0
9-28
0
x
18-23
0
5-33
0
V
8.Olaf
Garstka
12-16
0
6-19
0
21-13
1
7-25
0
15-18
0
6-33
0
23-18
1
x
6-27
0
VIII
9.Filip
Gąsiorowski
33-7
1
29-9
1
33-4
1
23-10
1
22-20
1
13-16
0
33-5
1
27-6
1
x
II

I miejsce - Kuba Biedzki
II miejsce -Filip Gąsiorowski
III miejsce - Robert Pickel

Kategoria 10 - 13 lat (chłopcy)
Grupa "A"

  1. 2. 3. 4. Miejsce
1. Kuba Biedzki x        
2. Paweł Kozioł   x      
3. Paweł Zakrzewski     x    
4. Kamil Szyperek       x  

Grupa "B"

  1. 2. 3. 4. Miejsce
1. Kuba Biedzki x 10/1 10/1 10/5 I
2. Paweł Kozioł 1/10 x 8/10 10/5 III
3. Paweł Zakrzewski 1/10 10/8 x 10/4 II
4. Kamil Szyperek 5/10 5/10 4/10 x IV

 

  1. 2. 3. 4. Miejsce
1. Jan
Sawicki
x 6/10 10/4 10/8 II
2. Aleks Santisteban 10/6 x 10/5 10/5 I
3. Daniel Reszczyński 4/10 5/10 x 10/8 III
4. Marcin Kuraszkiewicz 5/10 8/10 8/10 x IV

Grupa "C"

  1. 2. 3. 4. 5. Miejsce
1. Mateusz Lipiński x
10/1 10/3 10/4 10/2 I
2. Bartosz Gniadek 1/10 x
4/10 7/10 2/10 V
3. Karol Kuraszkiewicz 3/10 10/4 x
10/6 10/7 II
4.Mateusz Słupski 4/10 10/7 6/10 x
8/10 IV
5.Paweł
Bury
2/10 10/2 7/10 10/8 x
III

 

  1. 2. 3. Miejsce
1. Kuba Biedzki x 8/15 15/8 II
2. Mateusz Lipiński 15/8 x 15/5 I
3. Aleks Santisteban 8/15 5/15 x III

Kategoria 13 - 16 lat (dziewczęta i chłopcy)
Grupa "C"

  1. 2. 3. 4. Miejsce
1. Paula Rustecka   15/3 15/3 15/4 I
2. Bartek Tandecki 3/15   15/12 9/15 III
3. Szamota Hubert 3/15 12/15   7/15 IV
4. Filip Osmólski 4/15 15/9 15/7   II

 

  1. 2. 3. Miejsce
1. Dominika Bieńkowska   15/4 7/15 II
3. Kuba
Miałkowski
4/15   3/15 III
3. £ukasz
Rustecki
15/7 15/3   I

Kategoria 13 - 16 lat (dziewczęta i chłopcy)
Grupa "A"

  1. 2. 3. Miejsce
1. Wiktoria Tymczyszyn   13/15 13/15 III
2. Piotr Kołaczkowski 15/13   12/15 II
3. Karolina Roguska 15/13 15/12   I

Grupa "C"

  1. 2. 3. Miejsce
1. Wiktoria Tymczyszyn x 13/15 13/15 III
2. Piotr Kołaczkowski 15/13 x 12/15 II
3. Karolina Roguska 15/13 15/12 x I

Grupa Finałowa

  1. 2. 3. Miejsce
1. Karolina Roguska x 10/15 8/15 III
2. £ukasz
Rustecki
15/10 x 15/13 I
3. Paulina
Rustecka
15/8 12/15 x II
Copyright KortyBrwinów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sky Net Sp. z o.o.